Аутсорсинг діджитал-маркетингу

UX / UI дизайн

Хочете збільшити продажі та залучити нових клієнтів або ж ніяк не можете зрозуміти, чому на вашому яскравому та оригінальному сайті показники відвідуваності та конверсій досі не досягли бажаних результатів? Саме час подумати про створення більш інтерактивного інтерфейсу.

UІ та UХ-дизайн — це те, без чого ваша присутність в Інтернеті сьогодні не принесе вам жодної користі, адже це створення такого інтерфейсу, який буде максимально зручним і зрозумілим для ваших клієнтів. Що, в свою чергу, збільшує лояльність і продажі.

Як ми працюємо?

 1. аналізуємо уже наявний продукт та ЦА для його подальшого вдосконалення або ж розробляємо та реалізовуємо інтерфейс з нуля
 2. створюємо подальший план роботи та узгоджуємо його із замовником
 3. проводимо тестування продукту, відслідковуємо шлях користувача з точки А в точку Б
 4. вносимо відповідні корективи
 5. забезпечуємо вашому продукту зрозумілість, впізнаваність, лаконічність, естетику, а головне, ефективність
 • Що таке UX/UI-дизайн?

  UX-дизайн (User Experience Design або дослівно “досвід користувача”) - це комплекс робіт по проектуванню інтерфейсу, в якому основний акцент робиться на взаємодії користувача і продукту, іншими словами, це проект візуальної подачі вашого продукту/послуги у найбільш цікавий, легкий, а головне зрозумілий для користувача спосіб. UI-дизайн (англ. user interface або “інтерфейс користувача”) - процес візуалізації та розробки проекту, який попередньо “отримав схвалення” від користувача.

 • Кому потрібен UX/UI-дизайн?

  Розробка UX/UI дизайну сайту потрібна всім, хто хоче налагодити максимально ефективну взаємодію зі своєю цільовою аудиторією. Але є й такі продукти, де без послуг UІ та UX-дизайнерів не обійтись ніяк. Сюди відносяться, в першу чергу, онлайн-магазини, де кожна деталь відіграє надзвичайно важливу роль, адже в кінцевому результаті це приведе або ж не приведе клієнта до покупки. Також надзвичайно важливу роль UX/UI-дизайн відіграє у реалізації різноманітних стратапів та онлайн-сервісів, де успіх залежить тільки від того, залишиться користувач на вашому ресурсі чи покине його назавжди.