Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Social Media маркетинг

Потрібна швидка та ефективна розкрутка сторінки Instagram або Facebook? Тоді вам до нас! Соцмережі та сучасність — два нероздільні поняття. Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не мала акаунту в жодній із популярних соцмереж,зокрема таких як Фейсбук, Інстаграм, YouTube, Telegram чи будь-що інше. Саме тому більшість підприємців уже давно мають офіційні сторінки своїх продуктів чи брендів на соціальних просторах Інтернету і, що найважливіше, активно використовують усі переваги маркетингу в соцмережах.

Як ми працюємо?

1. Вивчаємо специфіку бізнесу наших клієнтів, аналізуємо ЦА
2. Підбираємо найбільш ефективні соціальні платформи для просування
3. Створюємо стратегію на подальші місяці та узгоджуємо її з клієнтом, за потреби вносимо необхідні корективи
4. Створюємо якісний та унікальний контент для розміщення в соцмережах
5. Налаштовуємо рекламні кампанії Facebook, Instagram, YouTube, Telegram
6. Популяризуємо бренд та приводимо вам нових клієнтів

  • Що таке Social Media маркетинг?

    Маркетинг соціальних медіа (SMM) або ж просто маркетинг в соцмережах - це популяризація вашого бренду/товару/послуги на соціальних платформах. Сюди відноситься створення сторінки та наповнення її релевантним контентом, розробка контент-плану, який однозначно зацікавить вашу аудиторію, оформлення та стилізація постів, налаштування платної реклами на обраних платформах та ще багато цікавого, з чим наша компанія працює з дня у день і забезпечує своїм клієнтам максимально високі результати.

  • Кому потрібен SMM?

    Одним із основних завдань будь-якого бізнесу є впізнаваність бренду. Якщо про ваш продукт чи послугу досі не говорить кожен третій користувач, тоді на даному етапі інструменти SMМ це саме те, що вам потрібно! Не гайте часу і замовляйте якісне та ефективне просування в соціальних мережах уже зараз.