Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Пошуковий маркетинг

Агенція «Контент-маркетинг» розвиває проекти з різних сфер діяльності, зокрема, нашими клієнтами є продуктові компанії, модні бренди, перевізники та багато інших. Ви також можете замовити комплексний набір послуг з пошукового маркетингу та вже через кілька місяців вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень.

Як ми працюємо?

 1. Одразу після отримання завдання, робимо комплексний аналіз ніші та розробляємо стратегію просування
 2. Запукаємо копірайтинг. Створюємо якісний та унікальний контент.
 3. Розробляємо або вдосконалюємо сайт, вирішуємо технічні аспекти.
 4. Розвиваємо присутність бізнесу на інших платформах та збільшуємо кількість замовлень онлайн.
 5. Забезпечуємо стабільну роботу проекту 24/7.
 • Кому потрібне пошукове просування?

  Власникам бізнесу, які хочуть залучити якомога більше цільових клієнтів, що знаходяться онлайн. Тим, хто хоче підвищити впізнаваність свого бренду та забезпечити його стабільну присутність в інтернеті. Власникам оффлайн-бізнесу, які хочуть вивести свій продукт чи послугу в онлайн середовище. Усім тим, хто прагне завжди залишатися на крок попереду своїх конкурентів.

 • Що таке пошуковий маркетинг?

  Пошуковий маркетинг або SEM (Search Engine Marketing) - комплексне просування проектів в Інтернеті за допомогою діджитал-інструментів, основною метою якого є збільшення потоку цільових клієнтів з пошукових систем. Пошуковий маркетинг включає в себе головним чином набір методів для внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайтів (SEO) та контекстну (платну) рекламу в пошукових системах (SEA), та інші заходи, необхідні для підвищення видимості веб-ресурсу онлайн.