Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Мобільний маркетинг

Запорукою ефективної реалізації вашого продукту чи послуги є правильно підібрані технології та методи просування. Маєте власний сайт чи сторінку, але вони досі не оптимізовані під мобільні девайси? Тоді нічого зволікати! Звертайтесь до агенції «Контент-маркетинг» і ми забезпечимо вашу присутність на будь-якому пристрої у будь якій точці світу у максимально короткі терміни.

Якщо ви плануєте не дати конкурентам жодного шансу, то саме час подумати про нові і надзвичайно ефективні канали спілкування з вашими клієнтами, а саме про мобільний маркетинг та розробку, рекламу в популярних мобільних додатках, голосовий та SMS-маркетинг та інші нові технології, про які ми вам радо розкажемо (лише напишіть або подзвоніть).

Як ми працюємо?

1. Детально вивчаємо та аналізуємо продукт
2. Збираємо всю необхідну інформацію про вашу цільову аудиторію
3. Обираємо найбільш ефективні канали для мобільного просування
4. Розробляємо стратегію та узгоджуємо її з клієнтом
5. Працюємо над реалізацією плану та досягаємо поставлених цілей

  • Кому потрібен мобільний маркетинг?

    Перш за все, мобільний маркетинг потрібен тим, хто хоче бути максимально близько до своїх клієнтів, для тих, у кого в планах забезпечити безперебійний контакт зі своєю аудиторією. Для усіх власників бізнесу, хто має на меті значно збільшити потік клієнтів для блогерів, фотографів, письменників та всіх-всіх, хто хоче ділитись своїм контентом з аудиторією і отримувати від цього не лише задоволення, а й стабільний дохід.

  • Що таке мобільний маркетинг?

    Мобільний маркетинг це не лише надокучливі смс-повідомлення, які більшість із нас одразу видаляє або додає контакт у чорний список? Насправді, мобільний маркетинг на сьогоднішній день є невід’ємним аспектом повноцінного просування в інтернеті, адже понад 60% усього трафіку в мережі ми отримуємо саме з мобільних пристроїв. Більше того, цей показник зростає мало не щодня.