Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Медійна реклама

Щодня ми бачимо величезну кількість реклами на сайтах, у додатках, відео, іграх… Тож природньо, що більшість із нас хоче якнайшвидше закрити чи вимкнути ті набридливі рекламні блоки та сповіщення, адже зазвичай там немає нічого цікавого та корисного, а головне — подібна реклама майже завжди з’являється невчасно і недоречно. Ви також це помітили, так?

Для того, щоб з рекламою наших клієнтів такого не трапялося, наші спеціалісти створюють креативний контент і постійно вдосконалюються у роботі з рекламними платформами, щоб меседжі влучали точно в ціль.

Як ми працюємо?

  1. Аналізуємо продукт (бренд) та визначаємо, де знаходиться ваша цільова аудиторія, підбираємо відповідні платформи для медійної реклами.
  2. Робимо тонкі налаштування на обраних рекламних платформах.
  3. Займаємось веденням ефективних рекламних кампаній у Facebook та спеціалізуємось у налаштуванні банерної реклами в Google.
  4. Приводимо для вас нових клієнтів уже на початкових етапах рекламних кампаній.
  • Що таке медійна реклама?

    Медійна реклама - це реклама, яку ми бачимо на різноманітних медіа-ресурсах, зокрема в Інтернеті, на телебаченні та на радіо. Кожен із нас щоденно стикається з рекламою різного роду десятки разів на добу. На сьогоднішній день значну роль у розвитку будь-якого бізнесу та формуванні позитивного іміджу бренду відіграє саме медійна реклама.

  • Кому потрібна медійна реклама?

    Усім, хто хоче привернути увагу до своєї компанії та підвищити впізнаваність бренду, стартаперам, які хочуть швидко вивести на ринок свій продукт. Медійна реклама також обов'язковий інструмент, якщо ви хочете в максимально короткі терміни повідомити аудиторії про ваші знижки, акції чи події.