Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Діджитал-стратегії

Ми займаємося розробкою та впровадженням діджитал-стратегій в Україні та поза її межами вже понад 10 років. Спеціалісти агенції “Контент-маркетинг” мають за спиною дясятки успішно реалізованих інтернет-проектів та роки практичного досвіду. Тож ми знаємо як розробити ефективну стратегію для бізнесу. Ми зробимо ваші цілі зрозумілими та забезпечимо стабільний розвиток на максимально довгий термін. Одним словом — допоможемо досягти успіху на просторах інтернету.

Ви можете замовити діджитал-стратегію для свого продукту, бренду або послуги просто зараз і надалі спокійно та впевнено спостерігати за розвитком та зростанням свого бізнесу.

Як ми працюємо?

1. Проводимо детальний аналіз поставлених задач та цілей
2. Проводимо комплексні дослідження ринку, продукту, ЦА та конкурентів
3. Розробляємо оригінальну і, що найважливіше, ефективну стратегію
4. Регулярно проводимо Q&A сесії із замовниками, узгоджуємо всі важливі моменти
5. Визначаємо основні цифрові інструменти для подальшого просування
6. Плануємо терміни та бюджет

  • Що таке діджитал-стратегія?

    Стратегія (з давньогрецької “мистецтво полководця”) - це вибір найбільш оптимальних способів і методів досягнення складних цілей. Розглядаючи поняття стратегії у сфері діджитал, достатньо лише додати, що це спосіб досягнення складних цілей за допомогою цифрових інструментів. Які саме інструменти обрати, щоб створити ефективну діджитал-стратегію і досягти всіх поставлених цілей - в цьому і полягає майстерність діджитал-стратега.

  • Кому і навіщо потрібна розробка digital-стратегій?

    Діджитал-стратегія потрібна власнику бізнесу та топ-менеджеру, а також маркетологам, бренд-менеджерам, PR-спеціалістам, проектним менеджерам, які займаються веденням проектів онлайн. Одним словом - всім, хто має справу з бізнесом в інтернеті і хоче досягти успіху.