Аутсорсинг діджитал-маркетингу

Копірайтинг

Жодна компанія, яка досягла успіху на просторах Інтернету, не обійшлися без послуг копірайтера. Написання статей на замовлення — справа не з легких. І лише висококваліфіковані спеціалісти з чималим досвідом роботи можуть створити для вас щось дійсно вартісне, а головне таке, що забезпечить стабільний приріст клієнтів. А все тільки тому, що клієнтам буде просто цікаво слідкувати за вашим контентом. Спробуйте замовити статтю для свого сайту і ви на власному досвіді переконаєтесь, що це працює!

Як ми працюємо?

1. Проводимо детальний аналіз тематики та специфіки бізнесу, для якого замовляється текст
2. Вивчаємо цільову аудиторію, конкретизуємо, для кого потрібно писати
3. Підбираємо необхідні ключові слова і запити
4. Проводимо Q&A сесії із замовником
5. Підбираємо автора-експерта для написання текстів у цій тематиці
6. Відпрацьовуємо стиль та tone of voice проекту
7. Пишемо унікальні тексти, займаємось пруфрідингом та факт-чекінгом
8. За потреби перекладаємо текст на інші мови
9. Розміщуємо готовий матеріал на сайті.

  • Що таке гарний копірайтинг?

    Білл Гейтс одного разу сказав - “контент - король”. Сьогодні існують різні види контенту: фотосети, відео, підкасти, ігри і навіть віртуальна реальність. Та в основі кожної одиниці контенту лежить ідея, думка. І… робота копірайтера. Поєднання влучного та цікавого тексту, сценарію, слоганів з сучасними технологіями і методами просування дають максимальний ефект - привертають увагу цільової аудиторію до продукту. Копірайтери агенції «Контент-маркетингом» займаються саме цим - написанням влучних текстів, які найкращим чином представлять ваш товар, послугу або бренд. Текстів, які «продають».

  • Кому потрібні послуги копірайтера?

    Власникам сайтів та блогів; маркетинговим агенціям; усім, хто має власний бізнес і хоче отримати максимальну вигоду від його присутності в Інтернеті.